tomas adamec

Střípky z Motosalonu

Uplynulý Motosalon byl zase o něco menší, ale pořád to ještě stačilo, aby srdce motorkáře radostně pumpovalo. Navštívil jsem kolegy z Motorkari.cz a proběhl obě haly s foťákem a kolejničkou. U mě vede Yamaha Fazer, ale KTM Adventure R má taky něco do sebe:)

  Tomáš Adamec Hudba: Emerald Park  Délka: 00:55  Praha 2013

Lover of the flowers

Také občas neodhadnete člověka na první pohled? Vybral jsem si toto téma pro krátké video. Potřeboval jsem otestovat zapůjčený kamerový posuvník (zde) a tak jsem si užil hravé dopoledne s novou technikou, dvěma prima ženskýma a termoskou horké kávy.

  Hudba: Hayvanlar Alemi  Hraje: Misha Rotova  Délka: 02:16  Praha 2012

PRINC CHARLES V HOSTĚTÍNĚ

Britský princ Charles zavítal při oficiální návštěvě České republiky do malé obce na úpatí Bílých Karpat, která šetrně využívá přírodních zdrojů. Většinu domů tam ohřívá výtopna na dřevní štěpku, mají kořenovou čističku odpadních vod, nezřídka sluneční kolektory a z jablečné úrody vyrábí bio mošt. Také jste neznali Hostětín? Byl jsem princi v patách...

  Hudba: Státní hymna UK, Folk. soubor Světlovánek  Délka: 04:45  Praha/Hostětín 2010

VÁBENÍ OHNĚM

Nábřeží Vltavy obsadily první den nového roku davy Pražanů. Desetitisíce lidí na chvíli zastavily provoz v centru metropole. Kvůli patnáctiminutové show za 1,5 milionu korun. Kvůli novoročnímu kýči. Brňáci přitom znají nad Príglem a nad Špilasem větší ohně :)

  Autor: Tomáš Adamec  Hudba: Ehma  Délka: 01:24  Praha 2.1.2010

PODZIMNÍ ČAS

Někdy se těžce smiřuji s tím, jak čas rychle ubíhá. A proto mám tohle místo moc rád. Baví mě tu jen tak stát, hledět do krajiny a možná trochu schizofrenně si namlouvat, že tu příroda mluví.... Okolí Mohyly Míru. Tady se před 204 lety odehrála Bitva tří císařů.

  Autor: Tomáš Adamec  Hudba: Ehma  Délka: 02:03  Mohyla míru 2.12.2009
SUPERBIKY V OTÁČKÁCH

Díky vstřícné dohodě s promotérem série Superbike World Championship jsem vyjímečně stihnul pořídit kromě fotoreportáže i malý videomix z prostředí motocyklových závodů na Masarykově okruhu v Brně. Závody vyhráli Max Biaggi a Ben Spies. Kuba Smrž byl 6. a 9.

  Autor: Tomáš Adamec  Hudba: Brad Sucks  Délka: 03:12  Masarykův okruh 26.7.2009
Celý obsah stránek chráněn autorským zákonem Copyright © 2006-2024 Tomáš Adamec
Google Google