tomas adamec

Kurz fotografování

Nyní najdete mé kurzy na Naucmese.cz. Kurzy jsou pro začátečníky, kteří chtějí umět využívat pokročilejší funkce fotoaparátu a získat jistotu pro správné nastavení ve většině situacích.

Pokud máte zájem o jiné kurzy, jiný termín anebo mi chcete jednoduše sdělit jakýkoliv názor, budu rád, když mi napíšete na e-mail tom@tomasadamec.com. Vážím si každé reakce!

ZÁKLADY FOTOGRAFOVÁNÍ

aktuální termíny v odkazu

Chcete pochopit teoretické základy fotografování a nebaví Vás číst knížky? Nebo jste již základy četli, ale chcete je konečně umět používat? Na tomto kurzu se můžete naučit ovládat Váš fotoaparát, pochopit principy expozice a umět zvolit správné nastavení v různých situacích.

Více info a rezervace kurzu: naucmese.cz/kurz/zaklady-fotografovani

INDIVIDUÁLNÍ KURZ FOTOGRAFIE

termíny dohodou

Obsah kurzu je rozdělen do dvou částí - teorie a praxe. Kladu při tom důraz na individualitu každého účastníka a tak je možné (po dohodě) náplň upravit na míru Vašim potřebám, dotazům nebo specifické technice. Teoretické základy se snažím prokládat osvědčenými tipy z praxe a praktickými ukázkami častých situací. Využijeme zázemí vybaveného ateliéru, abyste si prakticky vyzkoušeli ateliérovou práci se světlem, kompozicí a nastavením. Pořízené fotografie společně proberema a následně si ukážeme efektní způsoby zpracování v Photoshopu.

Více info a rezervace kurzu: naucmese.cz/kurz/fotografie-pro-kazdeho

Hodnocení předchozích kurzů

Veronika Vostřel
"Příjemné vedení kurzu s přátelskou atmosférou."

Iveta Kvasničková
"Velice příjemný a ochotný, snažil se nám vše vysvětlit, myslím, že je to osoba na svém místě. Uvítala bych pouze více času s praktickým procvičováním, jinak jsem byla spokojena."

Radka Kůtová
"Velice vstřícný ! Rozhodně muž na pravém místě."

Soňa Juráková
"Velmi oceňuji, že si pan lektor dal práci a věnoval se nám i v době před a po skončení kurzu, ochotně vysvětlil jakýkoliv dotaz."

David Brabec
"Vše bylo vysvětleno na velmi profesionální úrovni. Ochota lektora byla vážně výborná."

Celý obsah stránek chráněn autorským zákonem Copyright © 2006-2024 Tomáš Adamec
Google Google