tomas adamec

PANORAMATICKÉ FOTOGRAFIE

Vytvářím precizní 360° virtuální prohlídky a současně jsem certifikovaným fotografem Street View | Trusted v Mapách Google. Mohu díky tomu zákazníkům dodat nejen pěkné panoramatické fotky, ale také funkční řešení jak zaujmout větší publikum a přilákat zákazníky přímo do prodejny, kavárny nebo třeba hotelového pokoje. Od jednoho pohledu až po vícepodlažní areály... V České republice i v zahraničí... Více o této službě včetně ukázek si můžete přečíst na webu FotimFirmy.cz

Street View | Trusted

Hudební kavárna Dadap

Hudební kavárna Dadap mezi ostatními trochu vyčnívá. Kromě výborných lahůdek tu mají i výborné hosty (není divu, když je kmotrou Bára Hrzánová). K prezentaci získali plně 360° virtuální pohled se základní retuší stativu a zvýšeným dynamickým rozsahem.


Interaktivní výstava Moje cesta

Pro Nadaci Sirius a projekt chodicilide.cz jsem vyrobil panoramatickou prohlídku ukončené výstavy Moje cesta. Nově jsem 360° panorama převedl také na video, které bude sloužit jako zdroj komentovaných prohlídek. Bez jediné kamery tak výstava žije dál:)


Cukrárna Myšák

Krásný interiér tradiční pražské cukrárny v Galerii Myšák. Tady jsou zákazníci hýčkáni komfortem a chutnými pamlsky. Pro lepší kresbu světlých odstínů jsem lehce využil techniku HDR a jednoduché barevné korekce. Úhel otáčení je vertikálně snížen na 140°. Je to je jedna z možností, jak snížit čas zpracování (=cenu) při zachování perfektní kvality.


Boscolo Hotels

Zakázková práce pro luxusní Boscolo Hotel v Praze. Inn Ox Lounge přímo vybízí k barevné vizuální prezentaci. Těžko vybrat nejhezčí místo. Na panoramatických fotografiích navíc krásně vynikla rozmanitost a množství detailů bohatě zdobených interiérů. Dodáno včetně klasických tiskových panoramatických fotografií pro hotelovou výzdobu.


Trojský zámek

Virtuální pohled do Císařského sálu v barokním zámku Troja. Galerie hlavního města Prahy na tomto místě umožňuje pořádat svatby a jiné společenských akce. Pro lepší prohlížení detailů maleb na stěnách jsem vytvořil 72 megapixelů veliké panorama. Doporučuji proto v pravém horním rohu přepnout do celoobrazovkového režimu.


StreetBar

Panoramatická prohlídka žižkovského baru odkud vysílá internetové rádio StreetCulture. Spojením jednoduché mapy s interaktivními odkazy je možné zobrazit i velmi členité prostory. Celkem použito 160 fotografií pořízených během 2,5h snímání. Stativ jednoduše překryt logem rádia StreetCulture. Dodáno včetně jednoduchého prohlížeče (Flash).


Prodejna KOH-I-NOOR

Virtuální prohlídka nové prodejny známého výrobce uměleckých školních a kancelářských potřeb. Složeno ze 36 fotografií se základními úpravami barevného vyvážení a kontrastu. Grafická retuš stativu. Na podlahu lze také místo retuše stativu umístit grafickou značku.


Africký dům

360° panorama pavilonu žiraf Rothschildových v Zoo Praha. Složeno ze 33 fotografií se základní korekcí barev a retuší stativu. Dodáno včetně jednoduchého prohlížeče (Flash).


Chovné zázemí varanů komodských

Jednoduchý 2D prohlížeč panoramatických fotek. Ideální řešení pro mobilní zařízení. Tento způsob prezentace panoramat umožňuje snadné doplnění fotografií o infografiku. Mezi další přednosti patří výrazně menší objem dat než u 360° panoramat a především nevyžaduje nainstalovaný Flash prohlížeč na počítači uživatele.

Celý obsah stránek chráněn autorským zákonem Copyright © 2006-2021 Tomáš Adamec
Google Google