tomas adamec

Oživení webu

Vítejte na oživených stránkách a v novém blogu! S blogováním právě začínám, proto budou nové příspěvky teprve průběžně přibývat. Tak často, jak mi čas dovolí. Těšit se můžete na zajímavé návody, tipy, recenze, inspirace i komentáře aktuálních témat.

Kromě blogu tu něco přibylo, něco ubylo a tak trochu jsem zrůžověl. Ale na funkci to nemá vliv:) To zásadní se nemění - budou tu moje fotografie, videa, multimédia a komentáře.

Pokud byste náhodou potřebovali nápovědu tak vězte, že to hlavní najdete v horním a dolním řádku odkazů. Pomocníci (šipky) pro snadnější pohyb na stránkách jsou vpravo. Příspěvky budou řazeny od nejnovějšího (nahoře) po nejstarší (dole). Nejnovější obsah se zobrazí také na úvodní stránce. Růžová barva prozradí odkazy. Ty vedou na novou stránku nebo do zmenšeného okna - tzv.lightboxu. V takovém okně můžete listovat pomocí šipek anebo kláves vpravo/vlevo. Na následující snímek se ve fotogaleriích snadno posunete kliknutím přímo na fotku. Kliknutím mimo obsah okno zavřete.

Věřím, že oživení přispěje k přehlednosti a čitelnosti obsahu. Jakékoliv Vaše připomínky, nápady i kritiku můžete psát na e-mail tom@tomasadamec.com. Děkuji za Vaši návštěvu!

Tomáš Adamec, 11.9.2011

Celý obsah stránek chráněn autorským zákonem Copyright © 2006-2023 Tomáš Adamec
Google Google